img_0813_web.jpg
Par pakalpojumiem

Tote ir  neliels grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums, kas nodrošina grāmatvedības uzskaites un atskaišu sagatavošanu, sniedz konsultācijas un apmācību grāmatvedības un nodokļu jomā gan juridiskām, gan fiziskām personām.

Klientiem tiek piedāvāts plašs pakalpojumu klāsts gan uzņēmuma reģistrācijas, grāmatvedības, finanšu un nodokļu atskaišu, gan arī nodokļu optimizācijas jautājumos. Uzņēmums nodrošina individuālu pieeju un risinājumu meklējumus katram uzņēmumam un fiziskai personai.

Klientiem tiek nodrošināta datu drošība un konfidencialitāte, apkalpošana izmantojot licencētas grāmatvedības datorprogrammas, profesionālās darbības civiltiesiskā apdrošināšana, kompetenti speciālisti ar aktualizētām zināšanām, pakalpojumu nepārtrauktība, kā arī atbildība par sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Uzņēmuma uzkrātā pieredze, apkalpojot klientus ļauj sniegt augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus latviešu un krievu valodās.

Uzņēmums dibināts ar mērķi sniegt grāmatvedības pakalpojumus mikrouzņēmumiem, maziem un vidējiem uzņēmumiem un fiziskām personām Latvijā, kā arī nodrošināt pieaugušo neformālo apmācību grāmatvedības, nodokļu un vadības jomās.

Uzņēmuma vērtība ir apmierināts klients, kurš gan ilgtermiņa sadarbībā , gan vienreizēju pakalpojumu saņemšanā apmierinās savas vēlmes un vajadzības, ietaupot laiku un resursus.

Uzņēmuma stratēģija ir vērsta uz ilgstošu uzņēmuma pastāvēšanu, nodrošinot kvalitatīvus pakalpojumus klientiem, kvalitatīvu darba vidi un apstākļus darbiniekiem, tiecoties uz uzņēmuma nepārtrauktu izaugsmi.